Kukësi gati për sfidën ndaj Laçit

Ekipi i Kukësit ka mbyllur sot përgatitjet në prag të ndeshjes ndaj Laçit.

Skuadra e drejtuar nga Mirel Josa do të grumbullohet ditën e sotme në një nga hotelet në periferi të kryeqytetit ndërkohë që nesër do të udhëtojë drejt Laçit për ndeshjen.

Skuadra do të ketë dy mungesa në këtë ndeshje ku veç Dragoshit që ka pesuar një dëmtim në kavilje, probleme fizike ka edhe Albin Gashi, i cili nuk do të jetë me skuadrën ditën e nesërme.

Pjesa tjetër e skuadrës është në gjendje optimale.

Ndeshja me Laçin do të luhet ditën e nesërme duke nisur nga ora 15:00 dhe do të transmetohet në ‘Supersport’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Dibra, qarku më pak i prekur nga Covid

Mon May 3 , 2021
Rastet me koronavirus që prej Janarit të 2021 janë identifikuar nga epidemiologët në çdo cep të Shqipërisë, madje dhe në fshatrat më të izoluar dhe me një numër të kufizuar banorësh. Referuar të dhënave zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë, Dibra është qarku më pak i prekur nga pandemia e Covid-19. […]