Kukësi humbet sërish, këtë herë ndaj rivalit Partizan

Mbyllet ndeshja ne Elbasan Arena me rezultatin përfundimtar 1-2.

Ekipi i Partizanit ka arritur te marre 3 pike ne kete ndeshje, duke shfrytëzuar me mire rastet qe iu paraqiten para portës së Kukësit.

Me këtë rezultat, skuadra e Kukësit qëndron ne kuotën e 29 pikëve ndërkohe qe ndeshjen tjetër e luajmë te premten ne Durrës përballe Teutës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Gazetari Orhan Galushi kthehet në Prizren për t’i ndihmuar bashkëqytetarët romë

Mon Feb 22 , 2021
Bëri mijëra kilometra që të vijë në Prizren dhe të garojë në zgjedhjet e 14 shkurtit. Orhan Galushi ka 35 vjet që është larguar nga vendlindja dhe jeton në Holandë. Ky 65-vjeçar, që i takon komunitetit rom, punon si gazetar në Amsterdam. Ai dhe partia me të cilën ka garuar […]