Kukësi largon dhe një tjetër futbollist

Read Time:22 Second

Kukesi ka larguar edhe nje tjeter futbollist.

Njoftim i klubit!
Futbollisti Kenan Horic nuk është më pjesë e klubit të Kukësit.

Pas një diskutimi mes palëve, është arritur marrëveshja e dyanshme për të ndërprerë këtu bashkëpunimin.

Horic u bë pjesë e skuadrës sonë në merkaton e verës dhe zhvilloi disa ndeshje me ekipin në Europë e kampionat.

Klubi i uron mbrojtësit suksese në të ardhmen dhe e falënderon për kontributin e dhënë.

Faleminderit Kenan👋🏻

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Koronavirusi/ 9 raste në Kukës, 3 në Tropojë dhe 2 në Has
Next post Reshjet, probleme në rrugët e Kukësit, ja ku ka rrëshqitje dherash