Kukësi largon Mirel Josën

Klubi i Kukësit ka larguar trajnerin Mirel Josa.

Në një njoftim për mediat, thuhet se pas bisedave me klubin është vendosur të mos vazhdohet më bashkëpunimi.

Klubi i Kukesit perfundoi ne vendin e 6-te sezonin e fundit.

Njoftim i klubit

Futboll Klub Kukesi njofton se Mirel Josa nuk eshte me trajner i skuadres sone. Pas perfundimit te sezonit, trajneri Josa ka pasur nje bisede me drejtuesit e klubit dhe me pas eshte vendosur qe te nderpritet bashkepunimi.

Kukesi e falenderon trajnerin Josa per kontributin e dhene dhe i uron suksese ne karrieren e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Zhduken dy turistë në Valbonë

Fri Jun 4 , 2021
Dy turistë të huaj, të cilët po lëviznin në këmbë nga Valbona drejt Thethit janë zhdukur, që prej mbrëmjes së djeshme. Sipas policisë, kërkimi për turistët nga Suedia dhe Rusia po bëhet me këmbë, pasi është terren shumë i vështirë. Dy personat, identiteti i të cilëve ende nuk është bërë […]