• Tue. May 21st, 2024

Kukësi ‘nuk ndez’ as në Kupë

Ekipi i Kukësit është në krizë rezultatesh, jo vetëm në kampionat, por edhe në Kupë.

Në ndeshjen e parë me Apoloninë ekipi i Kukësit nuk ka marrë më shumë se një barazim pa gola.

Në aneksin e stadiumit “Loni Papuçiu” në Fier, Apolonia dhe Kukësi barazuan 0-0.

Për verilindorët nuk ishin në fushë vëllezërit Taipi, me klubin që u kujdes dje të tregonte se nuk ka një krisje mes palëve.

Ndeshja nuk prodhoi gola, me skuadrat që e kanë lënë kualifikimin për në sfidën e radhës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *