Kukësi prezanton mbrojtësin që vjen nga Zvicra

Kukësi prezantoi sot mbrojtësin Sadik Vitija, i cili vjen nga kampionati zviceran i futbollit.

22-vjeçari u firmosi në ditën e fundit të merkatos, teksa prezantimi është bërë sot.

Ish-futbollisti i Zurich, Vaduz dhe Schaffhausen ka firmosur për 2 sezone me klubin kuksian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Tragjedi në Dragash/ Dy vëllezër vdesin brenda 3 ditëve nga Covidi

Thu Oct 8 , 2020
Një tragjedi ka ndodhur në familjen Qafleshi nga Dragashi, brenda tri ditësh kjo familje ka humbur dy persona si pasojë e koronavirusit. Vëllezërit Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi nuk kanë arritur ta fitojnë betejën me koronavirusin, kështu njëri ndërroi jetë në moshën 57 vjeçe e tjetri në të 60-at. Të dy […]