Kukësi U21, ja kush do të jetë kapiteni i ri i skuadrës

Read Time:34 Second

Xheron Osma do të jetë kapiteni i Kukësit U21 për sezonin 2020-2021 në kampionatin U21!

Mesfushori është graduar nga trajneri Rraman Hallaçi si kapiteni i ri i kësaj grupmoshe.

Osma është një nga talentët e shumtë te Kukësi U21 dhe disa herë është thirrur edhe nga Skënder Gega për t’u stërvitur me ekipin e parë.

‘Unë si trajner, Osmën e shoh të ardhmen e Kukësit në mesfushë. Mendoj se me disiplinën dhe egon që ka, mund të rritet si futbollist dhe të jetë shembull në fushë dhe jashtë saj.

Është lojtar me cilësi dhe shumë elegant dhe shumë shpejt besoj do të jetë me Kukësin A’, tha trajneri Hallaçi për kapitenin e ri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Inaugurohet teqeja e Sheh Ali Çoban Baba në Çajë
Next post Raste te reja me koronavirus në Kukës dhe në Tropojë