Kukësi zgjedh kapitenin e ri të ekipit

Vesel Limaj është bërë kapiten i ri i Kukësit për këtë sezon.

Mesfushori kosovar merr shiritin e kapitenit pas largimit të Musollit drejt Gjilanit.

Në njoftimin e klubit verilindor thuhet se Limaj ka marrë besimin nga stafi teknik dhe bashkëlojtarët e tij.

Njoftimi i Kukësit:

KAPITEN

Vesel Limaj do të jetë kapiteni i ri i Kukësit për sezonin e ri futbollistik!

Stafi teknik ka vendosur t’i besojë shiritin e kapitenit mesfushorit nga Kosova, duke pasur edhe mbështetjen e futbollistëve.

Kapiteni i ri u gradua sot në stërvitje dhe u prit me duartrokitje nga pjesa tjetër e skuadrës! Limaj luan me Kukësin që nga sezoni 2018-2019!

Suksese Kapiten

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi rikthehet në hartën e koronavirusit/ Ja sa raste të reja ishin sot

Wed Sep 30 , 2020
Pas disa ditësh pushim, sot Kukësi është rikthyer në hartën e koronavirusit. Kjo u bë e ditur gjatë konferencës për mediat të dhënë nga ministria e Shëndetësisë. Sipas ministrisë në Kukës janë shënuar 5 raste të reja. ‘Janë kryer 842 testime dhe janë konfirmuar 131 të prekur me virusin Sars-Cov2 […]