Kukësit i ikën një mesfushor, nuk u arrit kontrata

Agim Ibraimi nuk është me pjesë e skuadrës së Kukësit!

Futbollistit i përfundoi kontrata me klubin e Kukësit dhe pavarësisht diskutimeve për rinovimin e kontratës, nuk është gjet gjuha e përbashkët mes tyre.

Njoftimi i Klubit të Kukësit:

Agim Ibraimi nuk eshte me pjese e skuadres sone! Futbollistit i perfundoi kontrata me klubin tone dhe pavaresisht diskutimeve per rinovimin e kontrates, nuk u gjet gjuha e perbashket.

Klubi i Kukesit e falenderon Ibraimin per kontributin e dhene

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Diego Longo: Kukësi im me mentalitet fitues, Edy Reja më ka ndihmuar shumë

Fri Jul 16 , 2021
Diego Longo është trajneri i ri i Kukësit. Italiani është larguar nga Dinamo Kiev dhe si ndihmës do të ketë një tjetër bashkëkombës, Amadeo Di Latte. Ditën e sotme Longo ka dalë para mediave dhe i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. E NJOH KAMPIONATIN ‘Para së gjithash ju falënderoj të […]