Kuksiani humb jetën nga koronavirusi

Read Time:42 Second

Një kuksian ka humbur jetën gjatë ditës së sotme si pasojë e koronavirusit.

Lajmi është bërë i ditur nga ministria e Shëndetësisë.

Sipas tyre, bëhet fjalë për një 63-vjeçar i cili kishte disa ditë i shtruar në spital.

Me humbjen e sotme te jetes nga 63-vjecari, ne qarkun e Kukesit ka shkuar ne 5 viktima numri i qytetareve qe kane humbur jeten nga Covid-19.

Gjatë 24 orëve janë 6 viktima nga Covid-19.

‘Edhe pas përpjekjeve të mëdha të ekipeve mjekësore, fatkeqësisht nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçar nga Durrësi, një 70 vjeçar nga Kruja, dhe një 82 vjeçare nga Shijaku. Nuk e kanë fituar betejën, një 63 vjeçar nga Kukësi, një 64 vjeçar nga Shkodra, një 69 vjeçar nga Elbasani’, bën të ditur ministria e Shëndetësisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 10 raste të reja me Covid-19 në Kukës
Next post Kundërshton policinë në Prizren, qytetari nga Shqipëria prangoset i plagosur