Ky është drejtori i ri i Policisë së Kukësit

Emerohet drejtori i ri i Policise se Kukesit.

Pas shkarkimit te Alban Cele, sot eshte emeruar dhe kreu i ri i policise se Kukesit.

Hamdi Fiore, deri me tani zv drejtor ne Policine e Korces, emerohet drejtor i Policise se Kukesit.

‘Hamdi Fjore deri tani zv.dr i DVP Korçë transferohet dhe emërohet drejtor i Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës’, thuhet ne njoftimin e Policise se Shtetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Arrestimi i Karriqit, emërohet kryeprokurori i ri i Kukësit

Mon Jul 5 , 2021
Pas arrestimit, Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka pezulluar nga detyra prokurorin e Kukësit, Edmond Karriqi. Karriqi ndodhen në masën ‘arrest me burg’, pasi u arrestua me urdhër të SPAK për korrupsion. ‘Me 10 vota pro në mungesë të anëtares Esmeralda Keshi, KLP pezullon nga detyra  prokurorët Edmond Karriqi dhe […]