Lajm i hidhur nga Kukësi/ Ndahet nga jeta doktor Astrit Haziri

Read Time:12 Second

Një lajm i hidhur ka ardhur nga Kukësi.

Është ndarë nga jeta pas një sëmundje e rëndë doktori i njohur kuksian, Astrit Haziri.

Ngushëllime më të sinqerta për familjen e tij dhe për kolegët.

Zoti e pas qu në xhenet

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Arrestohet në Rrugën e Kombit një i ri, po i jepte 20 Euro policit rrugor
Next post Koronavirusi/ Sot 2 raste në Has, zero në Kukës