Lajm i mirë/ Ndeshja Kukësi-Slavia transmetohet në RTSH

Një lajm i mirë për sportdashësit kuksianë.

Ndeshja e Kukësit me Slavian e Sofies që luhet për Ligën e Europës do të transmetohet nga RTSH.

Njoftimi i Klubit të Kukësit:

Të enjten skuadra jonë rikthehet në fushë ku do të ketë ndeshjen e parë në Ligën e Europës ndaj Slavia Sofias.

Takimi do të zhvillohet në stadiumin ‘Air Albania’ pa praninë e tifozëve dhe për të gjithë tifozët do të transmetohet në RTSH!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Situatë e rëndë nga koronavirusi në Kukës, gazetarë e shoqëri civile ja hedhin fajin shtetit

Tue Aug 25 , 2020
Situata e pandemisë në Kukës sa vjen e përkeqësohet. Me 6 vdekje të deklaruara del në krye të zonave për numër të popullsisë referuar virusit Covid 19, pa llogaritur që një numër personash kanë vdekur për shkak të sëmundjes, por pa u paraqitur në spital për ndihmë. Prefekti i Kukësit […]