Lajmi i keq/ Një tjetër kuksian humb jetën nga koronavirusi

Read Time:35 Second

Sërish lajme të këqija për Kukësin.

Një kuksian ka humbur jetën për shkak të koronavirusit Covid-19.

Sipas ministrisë së Shëndetësisë, një 81-vjeçar nga Kukësi ka humbur jetën në spitalin Covid-2 tek Sanatoriumi.

Edhe një ditë më parë humbi jetën një tjetër qytetar nga Kukësi, duke e çuar në 8 të vdekur numrin total të viktimave nga koronavirusi në qarkun e Kukësit.

‘Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, fatkeqësisht, në dy spitalet COVID, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen;

një 64 vjeçar nga Kruja, një 79 vjeçare nga Fieri, një 81 vjeçar nga Kukësi, dhe tre qytetarë nga Tirana: një 77 vjeçare, një 80 vjeçar dhe një 82 vjeçar’, bëri të ditur ministria e Shëndetësisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Safet Gjici sulmon Mimi Kodhelin: Ajo s’duhej të ishte deputete e Kukësit, por na e solli partia
Next post Kosova do të ndërtojë një hidrocentral në Kukës për nevojat e veta?