Mesfushori i Kukësit në formacionin më të mirë të 2020

Read Time:16 Second

Mesfushori Vesel Limaj është përzgjedhur nga “RTSH” në formacionin më të mirë të vitit 2020.

Mesfushori i skuadrës verilindore, e mbylli vitin 2020 me paraqitje fantastike duke qenë edhe protagonist me ekipin dhe duke bërë paraqitje dinjitoze në Ligën e Europës ndaj Slavias dhe ndaj Wolfsburg.

Urime Vesel!

Një trofe individual plotësisht i merituar

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/ Reshjet e fund vitit rrisin nivelin e liqenit të Fierzës
Next post Në Prizren vdes një 31 vjeçar nga Covid-19