Mesfushori i Kukësit në formacionin më të mirë të 2020

Mesfushori Vesel Limaj është përzgjedhur nga “RTSH” në formacionin më të mirë të vitit 2020.

Mesfushori i skuadrës verilindore, e mbylli vitin 2020 me paraqitje fantastike duke qenë edhe protagonist me ekipin dhe duke bërë paraqitje dinjitoze në Ligën e Europës ndaj Slavias dhe ndaj Wolfsburg.

Urime Vesel!

Një trofe individual plotësisht i merituar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Në Prizren vdes një 31 vjeçar nga Covid-19

Mon Jan 4 , 2021
Shtatë persona kanë vdekur dhe 169 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Në mesin e të vdekurve është edhe një 19-vjeçar nga Mitrovica dhe një 31-vjeçar nga Prizreni. Sipas njoftimit nga IKSHPK-ja gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK […]