• Tue. May 28th, 2024

Musta flet si ‘kuksian’: Hyjmë në fushë vetëm për fitore

Mbrojtësi Emiljano Musta foli sot për RTSH Sport në prag të ndeshjes ndaj Skënderbeut.

Musta u ndal te transferimi i tij në Kukës dhe te ndeshja e radhës.

‘Kukësi? Fola me drejtuesit dhe më komunikuan që nuk jam në plane. Nuk dua të flas për të shkuarën. Kukësin e njoh sepse kam qenë edhe më parë.

Ekipin e njoh edhe pse jam i ri dhe shpresoj të dalim kampion. Trajneri dhe drejtori Pejicc insistuan për mua.

Skenderbeu? E kemi vlerësuar dhe kemi punuar me stafin dhe trajnerin. Hyjmë në fushe vetëm për fitore dhe shpresoj ta marrim’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *