Ndahet nga jeta intelektuali i njohur Hasjan, Ismet Jaku

Ndahet nga jeta intelektuali i njohur Hasjan, Ismet Jaku.

E pa besueshme dhe shume tragjik lajmi per ndarjen e parakohshme nga jeta e mikut tone ISMET JAKU.

Familja humbi njeriun e e saj te dashur, djali humbi prindin shembullor, Hasi humbi njeriun e urte, te zgjuar, intelektualin dhe drejtuesin e perkushtuar te shume institucioneve qendrore dhe vendore detyra te cilat i mbajti me perkushtim e ndere ne sherbim te komunitetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ja sa raste të reja ishin sot në Kukës, Has dhe Tropojë

Fri Dec 11 , 2020
  Edhe sot kanë vazhduar rastet e reja në Kukës, Has dhe në Tropojë. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, në Kukës janë regjistruar 3 raste në Kukës, 1 në Has dhe 7 në Tropojë. Njoftimi i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2604 testime, 527 të shëruar, 802 raste të […]