Ndahet nga jeta juristi i njohur kuksian, Shkëlqim Spahiu

Juristi i njohur nga Kukësi, Shkëlqim Spahiu është ndarë nga jeta.

Lajmin e trishtë kanë bërë të ditur miqtë e tij në Facebook.

‘Qofsh i xhehnetit!

Shkelqim pate emrin e i shkëlqyer ishe për të gjithë dajë, kushëri, mik e shok Shkëlqim Spahiu!

Dites dhe fjalës sot i iku Shkelqimi.

Hidherim i madh për të gjithë ne dhe për cilindo që ju ka njohur Ju, e ka ditur vlerat dhe karakterin Tënd!

Do na mungosh shumë të gjithve.

Zoti i forcoftë familjen, të afërmit miqt dhe shokët për ta përballuar këtë dhimbje të madhe.

Nuk po duroj dot të zgjatem më shumë!

Zoti të dhëntë xhehnetin i paharruari ynë!’, shkruan Shpëtim Axhami, kreu i PLL-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

10 raste të reja me koronavirus në Kukës, 6 në Has, 1 në Tropojë

Tue Jan 5 , 2021
Shtohen rastet e reja me koronavirus në Kukës. Ditën e sotme është raportuar për 10 raste të reja në Kukës. Një ditë më parë ishin vetëm 3 raste. Ndërkaq në Has janë raportuar 6 raste të reja dhe në Tropojë veç 1 rast. Njoftimi i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/ Ministria […]