• Sun. Jun 23rd, 2024

Ndeshja me Kastriotin, ja kush nuk do jetë në fushë për Kukësin

Feb 11, 2022

Skuadra bKukesit është rikthyer në fushën e blertë dhe ka nisur përgatitjet për ndeshjen e javës së 20 ndaj Kastriotit.

Pas fitores ndaj Egnatias, stafi kishte lënë dy ditë pushim ekipin, teksa sot janë zhvilluar dy seanca stërvitore.

Sulmuesi Artiom Puntus ishte mungesa e vetme në stërvitje për shkak të një problemi fizik, teksa pjesa tjetër është e plotë.

Ndaj Kastriotit, nuk do të jetë i gatshëm Pablo De Lucas duke qenë se ka plotësuar numrin e kartonëve.

Ndeshja ndaj Kastriotit, do të luhet ditën e dielë në stadiumin “Egnatia Arena” në Rrogozhinë duke nisur nga ora 13:45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *