Klubi i Tiranës ka publikuar ditën e sotme biletat për ndeshjes e së dielës. Për tifozerinë tonë, do të jetë tribuna V101-102-103 dhe çmimi për këtë tribunë do të jetë 400 lekë.

Biletat mund të blihen çdo ditë pranë stadiumit Selman Stërmasi, duke nisur nga ora 10:00 deri në orën 19:00.

Ndeshja Tirana-Kukësi do të luhet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania” ditën e dielë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *