Ndryshime në Policinë e Kukësit, ja kush janë 2 shefat e rinj

Lëvizje në policinë e Kukësit.

Është ndryshuar shefi i komisariatit dhe zv/drejtori.

Tashmë shef komisariati është emëruar Dritan Metaj, ndërsa më herët në këtë detyrë ishte Agron Kurti.

Ndërkohë, zëvendësdrejtor në Kukës është emëruar Hajri Kushe, ndërkohë që më herët ishte Shkelzen Rexhepi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Një grua nga Tropoja humb jetën nga koronavirusi

Wed Dec 23 , 2020
Një grua nga Tropoja mësohet se ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Lajmi është bërë i ditur nga ministria e Shëndetësisë në raportimin e ditës së sotme. Sot janë shënuar 6 viktima, mes të cilave dhe gruaja nga Tropoja. Njoftimi i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2210 […]