Nis përgatitja e ekipit U21, testime për futbollistët që duan ti bashkohen skuadrës

Te marten, date 15 qershor 2021 do te nise zyrtarisht pergatitja e ekipit te Kukesit U21 per sezonin 2021-2022.

Ashtu sic eshte bere e ditur edhe me pare, trajneri Rraman Hallaci do t’i jape mundesi te gjithe futbollisteve te interesuar per te provuar veten dhe ne fund do te kete nje seleksionim te elementeve qe do te jene pjese e ekipit per sezonin e ri.

Stervitja do te kryhet ne kompleksin ‘Football Republic’ duke nisur nga ora 10:00.

‘Kukesi U21 eshte mundesia me e mire per talentet per te bere hapin e madh drejt ekipit te pare te Kukesit. Ju mirepresim!’, shkruhet ne njoftimin e skuadres se Kukesit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Zgjedhjet për kreun e ri të PD, ja kush fiton në Has

Sun Jun 13 , 2021
Ka përfunduar numërimi i votave për kreun e ri të PD-së në Has. Anëtarët e PD-së kanë votuar në masë për kandidatin Lulzim Basha. I dyti në listë është Agron Shehaj. Më poshtë rezultatet e zgjedhjeve në Has: Lulzim Basha 277 Agron Shehaj 46 Edith Harxhi 8 Fatbardh Kadilli 3 […]