Ekipi i Kukësit përfundimisht do të drejtohet nga një italian, Diego Longos. Lajmi është bërë i ditur paraditen e sotme nga kreu i Bashkisë Kukës, Safet Gjici, i cili është edhe President nderi i ekipit. Gjici tha se klubi me Longos prej ditësh ka pasur biseda intensive dhe parimisht palët […]

Policia kufitare në Kukës ka arrestuar një shtetas maqedonas të shpallur në kërkim nga autoritetet belge. Gjatë përpunimit dhe verifikimit të të dhënave në sistem, u bë arrestimi i Djelal Feratit, pasi autoritetet gjyqësore në Antwerp, Belgjikë e kanë dënuar me 3 vite burg për ‘Kultivim të bimëve narkotike’ dhe […]