Përfaqësuesi politik i Ramës, Gjici ‘përshëndet’ zgjedhjet në PD e Kukësit

Nga Safet Gjici
👉Proçesi fasadë i Lulit në “botën e çudirave” përfundon ku nuk marrin pjesë as 30% e anëtarsisë.

👉Ish kryetarin”part-time” Bashkim Shehu që e katandisi kukësin 30 vite prapa👎🏻👎🏻 ,pas ndëshkimit që i bënë kukësianët ,merr dhe një super ndëshkim nga anëtarët e ndershëm të partisë demokratike,harrojeni se i merrni për budallenj kukësianët.

👉Përgjigjen tjetër do e merrni me 25 prill nga qytetarët Kukësian. 👎🏻👎🏻👎🏻

👉Kandidatët e Partisë Socialiste 🌹 do jenë fitues✅💪💪.

#PartiaSocialiste ❤️ #Mandati3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

26 shtator 1944/ Masakra e Buzmadhes, kur Shefqet Peçi vriste 21 banorë- Nga Petrit Palushi

Fri Sep 25 , 2020
Nga Petrit Palushi 76 vjet ma parë, 26 shtator 1944 Komandanti i Br. V partizane, Shefqet Peçi, kreu masakrën në Krue të Bardhë, ku ekzekutoi 21 banorë të pafajshëm të Buzëmadhes. Mbetën 58 fëmijë jetimë, mbetën të veja 16 gra, të cilat do të rritnin me mundim fëmijët e tyre. […]