Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit.

Në zonën e Fanit, janë përplasur dy makina me targa të Kosovës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka viktima, por janë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar për në spital.

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërsa besohet se shkak të jetë parakalimi i njërit prej mjeteve si dhe shpejtësia me të cilën po udhëtonin.

Edhe kushtet atmosferike të mëngjesit, me ngrica kanë ndikuar në paqëndrueshmërinë e mjeteve në rrugë.

Policia në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Mirel Josa prezantohet tek Kukësi, shpall objektiv daljen në vendin e 3-të

Wed Jan 27 , 2021
Mirel Josa ka dalë para mediave për të folur si trajneri i ri i Kukësit. ‘Ne do të mundohemi për Kupën e Shqipërisë, jemi në garë për vendin e dytë dhe tretë. Të përmirësojmë veten dhe të shohim gabimet me ata që na dalin përpara. Duhet të jemi shumë të […]