Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit, 2 të plagosur

Read Time:27 Second

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit.

Në zonën e Fanit, janë përplasur dy makina me targa të Kosovës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka viktima, por janë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar për në spital.

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërsa besohet se shkak të jetë parakalimi i njërit prej mjeteve si dhe shpejtësia me të cilën po udhëtonin.

Edhe kushtet atmosferike të mëngjesit, me ngrica kanë ndikuar në paqëndrueshmërinë e mjeteve në rrugë.

Policia në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Zgjidhet ngërçi me kontratën, Kukësi firmos me talentin boshnjak
Next post Mirel Josa prezantohet tek Kukësi, shpall objektiv daljen në vendin e 3-të