• April 21, 2024 1:26 pm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kukës.

Burime nga policia thanë se një 34 vjeçar është plagosur me armë zjarri në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Shtiqen dhe dyshohet per motive pronesie.

Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur një person me inicialet F. A, i cili është nisur menjëherë drejt spitalit.

Autori i plagosjes është identifikuar deri më tani me inicialet B. M., dhe policia po punon për kapjen e tij.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *