Po lahej në Drin, mbytet 12-vjeçarja në Dibër

Read Time:23 Second

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Arras të Dibrës, ku një vajzë 12 vjeçe është mbytur duke u larë në Drin.

Policia Dibër/ Informacion paraprak

Në vendin e quajtur ‘Ura e Lushes’,  njësia Administrative Arras,  një 12 vjeçare duke u larë në lumin Drin është mbytur.

Shërbimet e Policisë në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të  së miturës.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 3 dibranë nën hetim, po gjuanin peshk me dinamit
Next post Gjendet kanabis në fshatrat Padesh dhe Salcë të Tropojës