Po shkonte në doganë e Bllatës, përmbyset makina

Një aksident ka ndodhur në aksin Maqellarë – Dogana e Bllatës, ku një mjet tip ‘Ford’ është përplasur me shkallët e një dyqani në anë të rrugës dhe është përmbysur.

Nga aksidenti është lënduar lehtë drejtuesi i tij i cili po udhëtonte i vetëm.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit Xhahit Tifekçiu ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shkallët e dyqanit dhe është përmbysur.

Nga aksidenti janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa drejtuesi i mjetit ka shpëtuar me vetëm dëmtime të lehta.

Drejtuesi i mjetit ka marrë ndihmën e parë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Maturantët kuksianë sërish në qendër të vëmendjes me zgjedhjet e tyre

Thu Jun 24 , 2021
Nuk është hera e parë që maturantët kuksianë janë bërë pjesë e medieve. Edhe këtë vit një grup të rinjsh nga Kukësi janë kthyer në qendër të vëmendjes me mënyrën e tyre të festimit të mbrëmjes së maturës. Të rinjtë janë veshur si personazhet e serialit të famshëm ‘Peaky Blinders’ […]