• Sat. Jun 22nd, 2024

Rëndohet gjendja e Gegës, trajneri i Kukësit niset drejt Turqisë

Trajneri i Kukësit Skënder Gega është nisur për kurim drejt Stambollit, pasi gjebdja e tij është rënduar nha Covidi.

Komunikatë e Klubit

Futboll Klub Kukësi njofton se trajneri Skënder Gega ka udhëtuar mëngjesin e sotëm drejt Turqisë.

Gjendja shëndetësore e trajnerit u rëndua ditët e fundit dhe për një trajtim më të specializuar për mushkëritë, ka udhëtuar drejt Stambollit.

Klubi i uron trajnerit shërim të shpejtë dhe rikthim sa më të shpejtë në krye të skuadrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *