Rëndohet gjendja e Gegës, trajneri i Kukësit niset drejt Turqisë

Trajneri i Kukësit Skënder Gega është nisur për kurim drejt Stambollit, pasi gjebdja e tij është rënduar nha Covidi.

Komunikatë e Klubit

Futboll Klub Kukësi njofton se trajneri Skënder Gega ka udhëtuar mëngjesin e sotëm drejt Turqisë.

Gjendja shëndetësore e trajnerit u rëndua ditët e fundit dhe për një trajtim më të specializuar për mushkëritë, ka udhëtuar drejt Stambollit.

Klubi i uron trajnerit shërim të shpejtë dhe rikthim sa më të shpejtë në krye të skuadrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

E rëndë në Kukës, vëllai qëllon me thikë motrën

Wed Nov 25 , 2020
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një familje në Kukës, ku një 32-vjeçar ka goditur me thikë motrën e tij dhe e ka dhunuar. Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 6, në qytetin e Kukësit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet V. […]