Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Dy tropojanë nën hetim, u gjenden ca fidanë kanabis në fshat

Fri Jun 18 , 2021
Policia e Tropojës njofton se nga kontrollet e realizuara në sipërfaqeve të pyllëzuara, kryesisht në fshatin Salcë, ka zbuluar fidanë të dyshuar kanabis dhe fara kanabis të kultivuara në kubikë. Sipas policisë kryeplaku i këtij fshati me inicialet M. D., dhe inspektori për Pyjet dhe Mjedisit në Bashkinë e Tropojës […]