Rritet frikshëm numri i të infektuarve në Kukës

Ka shënuar një rritje të madhe numri i personave të infektuar me koronavirus në Kukës.

Sipas të dhënave zyrtare të ditës së sotme nga Ministria e Shëndetësisë, janë 7 raste të reja që janë evidentuar në 24 orët e fundot në Kukës.

Ndërkaq, sot është shënuar dhe 1 rast në Has.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Shkarkohet Orges Shehi

Thu Jul 30 , 2020
Pasi mbaroi kampionati i futbollit dhe Kukësi u rendit në vendin e dytë, Klubi ka vendosur të prishë kontratën me trajnerin Orges Shehi. Komunikatë e klubit! Klubi i Kukësit njofton se Orges Shehi nuk është më trajner i skuadrës sonë. Pas përfundimit të sezonit, presidenti dhe trajneri kanë rënë dakord […]