Sherr me thika, plagoset rëndë një i ri në Kukës

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne Kukes.

Nje i ri eshte qelluar me thike dhe ndodhet ne gjendje te rende. Autori eshte ne kerkim

Policia e Kukësit

Goditi me mjet prerës një shtetas, për motive të dobëta, shpallet në kërkim autori.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kukës shpallën në kërkim shtetasin F. C., 21 vjeç, banues në Kukës dhe po punohet për kapjen e tij.

Ky shtetas, gjatë mbrëmjes së djeshme, në qytetin e Kukësit, për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës, shtetasin A. D., 19 vjeç, banues në Kukës, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprën penale “Vrasja me dashje” mbetur në tentativë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

‘Çmenden’ dy të rinjtë në Tropojë, sherr në mes të lokalit, dëmtojnë dhe makinën e Policisë

Fri Apr 16 , 2021
Dy të rinj janë arrestuar nga Policia në Tropojë pasi janë konfliktuar me njëri tjetrin në lokal, dhe më pas kanë dëmtuar një tavolinë dhe një kompjuter. Në momentin që Policia ka shkuar për të bërë arrestimin e tyre, të rinjtë kanë dëmtuar dhe mjetin e efektivëve. Njoftimi i Policisë: […]