Shkarkohet Orges Shehi

Pasi mbaroi kampionati i futbollit dhe Kukësi u rendit në vendin e dytë, Klubi ka vendosur të prishë kontratën me trajnerin Orges Shehi.

Komunikatë e klubit!

Klubi i Kukësit njofton se Orges Shehi nuk është më trajner i skuadrës sonë. Pas përfundimit të sezonit, presidenti dhe trajneri kanë rënë dakord për të mos vazhduar më aventurën së bashku. Megjithëse një trajner i ri në eksperiencë, presidenti i besoi trajnerit Shehi një nga ekipet më të mira që Kukësi ka pasur.

Klubi i Kukësit e falënderon trajnerin Shehi për kontributin e dhënë në këtë periudhë të vështirë për futbollin shqiptar dhe jo vetëm dhe i uron suksese në të ardhmen.

Zyra për shtyp

FK KUKËSI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ekskluzive/ Klubi i Kukësit zgjedh trajnerin e ri, ai është ...

Thu Jul 30 , 2020
Pasi largoi Orges Shehin, klubi i Kukësit nuk ka vonuar për të gjetur trajnerin e ri. Burime për LumaPost, kanë bërë të ditur se menjëherë pas largimit të Shehit është nënshkruar kontrata e re. Trajneri i ri i Kukësit do të jetë Skënder Gega. Gega është trajneri që nxorri 1 […]