Sot asnjë rast i ri me koronavirus në Kukës

Pas dy ditësh me numër të rritur rastesh, Kukësi sot nuk ka qenë i pranishëm në raportimin e Ministrisë së Shëndetësisë.

Kështu në 24 orët e fundit duket se Kukësi ka rezultuar i pastër nga koronavirusi.

Dje dhe pardje u regjistruan 18 raste në Kukës.

Deri më tani në Kukës janë më shumë se 100 të infektuar, ku shumica janë shëruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO/ Shtegu i ngjyrave në Kukës, pjesë e Travel Magazine

Sat Aug 1 , 2020
Ju kujtohet itinerari Korab – Koritnik, që ju kemi prezantuar para ca kohësh në Travel Magazine, në turet më të bukura të vitit? Ja ku jemi sërish në riprezantimin e këtij itinerari të mrekullueshëm. Ka ardhur koha t’i jepni një tjetër dimension lirisë dhe t’i shtoni më shumë ngjyra fundjavës […]