Sulmuesi i Kukësit e mbyll sezonin, shkak dëmtimi

Sulmuesi u Kukësit, Albin Gashi e ka mbyllur sezonin 2020-2021 për shkak të një dëmtimi.

Një frakturë në krah, e ka detyruar Gashin të qëndrojë disa javë jashtë fushave dhe pavarësisht punës së bërë nga stafi mjekësor, por edhe nga vetë futbollisti, ka qenë e pamundur që të rikuperohet për ndeshjet e mbetura.

Gashi do te bashkohet me ekipin gjatë fazës përgatitore për sezonin e ri!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

EMRAT/ 'Asht toka jeme', mirditori tenton të vrasë me makinë kuksianin në Rrëshen

Thu May 20 , 2021
Një ngjarje që mund të kishte pasur pasoja të rënda ndodhi këtë të enjte në Mirditë. 67-vjeçari Ded Doçi tentoi të vriste duke e përplasur me makinë kuksian N. H., i cili po kryente punime për një kompani privat në aksin rrugor Rrëshen-Rubik, me pretendimin se ishte prona e tij. […]