• Sat. Jun 22nd, 2024

aksidente ne kukes

  • Home
  • VIDEO/ Kukës, në 9 muajt e parë të vitit, 3 aksidente rrugore me pasoja të lehta

VIDEO/ Kukës, në 9 muajt e parë të vitit, 3 aksidente rrugore me pasoja të lehta

Kukësi është një nga qytetet ku numri i aksidenteve është shumë i ulët, për të mos thënë inekzistent. Zv/drejtori për Sigurinë dhe Policimin në Komunitet në Kukës, Blerim Bërbati tregon…

VIDEO/ Në Kukës gjatë 7 muajve te vitit 2021 asnjë person i vdekur nga aksidentet

Gjatë 7 muajve të vitit 2021, në Kukës nuk ka asnjë person që ka humbur jetën për shkak të aksidenteve. Sipas shefit të Policisë Rrugore të rajonit të Kukësit, Blerim…

VIDEO/ Moti i keq, bllokohet ‘Rruga e Kombit’, ndodhin disa aksidente në Kukës

Reshjet e dendura të dëborës që filluan pasditen e sotme ne Kukës kane sjellë problemet e para në rrugë. Problematika më e theksuar është në Rrugën e Kombit, e cila…