Kukësi pa busull, barazon me Apolloninë

Tjetër rezultat negativ për Kukësin. Skuadra e Mirel Josës nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në ‘Elbasan Arena’ ndaj Apolonisë. Një përballje ku nuk mungoi kartoni i kuq, penalltia si dhe golat. Verilindorët mbetën fillimisht me 10 lojtarë pas daljes me kartonin e dytë të verdhë të Bytyçit në minutën e 42-të, teksa…

Read More