• April 21, 2024 11:51 am

bjeshka e Cajes

  • Home
  • I humbur prej ditësh, i moshuari gjendet i vdekur në bjeshkë

I humbur prej ditësh, i moshuari gjendet i vdekur në bjeshkë

Trupi i pajetë i një të moshuari është gjetur ditën e djeshme në bjeshkët e fshatit Çajë. Policia e Kukësit bën të ditur se nga data 27 shtator ishte denoncuar…

VIDEO-FOTO/ Hajdeni në Kukës dhe vizitoni shtegun e ngjyrave

Për të apasionuarit pas hiking dhe natyrës ekziston një shteg i ri për ecje me distancë të gjatë, por edhe me një natyrë të virgjër. Bëhet fjalë për Shtegun e…