Humbja e radhës, Kukësi në rënie të lirë

Pas eliminimit nga Kupa, zhgënjen sërish Kukësi i Mirel Josë. Skuadra verilindore është mundur 2-1 në Ballsh nga Bylisi vendas, që i rrëmben një 3 pikësh të rëndësishëm në rrugën për të garantuar mbijetësën. Mallakastriotët e nisën vrullshëm ndeshjen dhe kaluan në avantazh që në minutën e 14’ me anë të Edison Ndrecës. Pikërisht anësori…

Read More