• Tue. May 28th, 2024

dogana

  • Home
  • Prokurori, spital e doganë/ Ja ku janë të infektuarit me covid në Kukës

Prokurori, spital e doganë/ Ja ku janë të infektuarit me covid në Kukës

Ditën e sotme janë raportuar 7 raste me koronavirus në Kukës. Pas disa ditësh të qeta, sot u konfirmuan këto raste nga ministria e Shëndetësisë. Por ku janë të infektuarit?…

Pa patentë dhe me sirianë në makinë, kapet i riu në Morin

Në kuadër të kontrolleve në akset rrugore dhe në kufirin e gjelbër, evidentohet dhe arrestohet në flagrancë një shtetas, për ‘Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit’ kundrejt fitimit…