• Sat. Jun 22nd, 2024

eleminimi nga Kupa

  • Home
  • Kukesi eleminohet nga Kupa

Kukesi eleminohet nga Kupa

FT/ Teuta 1-0 Kukësi Është mbyllur ndeshja në stadiumin “Niko Dovana” mes Teutës dhe Kukësit me rezultatin 1-0 për vendasit. Një gol i shënuar nga Teuta në pjesën e parë…