• Mon. May 27th, 2024

flamur hoxha takime ne kukes

  • Home
  • Mjerim dhe braktisje në Kukës/ Hoxha: Me PD, qeveria në krah të familjeve të pamundura

Mjerim dhe braktisje në Kukës/ Hoxha: Me PD, qeveria në krah të familjeve të pamundura

Drejtuesi politik për qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha, siguroi familjet në varfëri se me qeverisjen e vendit nga PD jeta e tyre do të përmirësohet dhe do të kenë shtetin…