• Tue. May 28th, 2024

futbollistet e Kukesit

  • Home
  • Nuk marrin rrogat prej kohësh, futbollistët e Kukësit braktisin stërvitjen

Nuk marrin rrogat prej kohësh, futbollistët e Kukësit braktisin stërvitjen

Futbollistët e Kukësit braktisin stërvitjen. Burime për SuperSport mësojnë se që prej ndeshjes me Egnatian, më 1 prill, verilindorët janë paraqitur në ambientet stërvitore, por kanë refuzuar të zbresin në…

Afrime e largime/ Çfarë po ndodh në kampin e Kukësit

Kukësi çdo verë është një nga klubet më aktive në merkato dhe as këtë herë nuk do ketë ndryshim. Merkato sapo ka nisur dhe për skuadrën verilindore janë lakuar disa…