• Tue. May 28th, 2024

granit gjana

  • Home
  • SPAK pezullon nga detyra prefektin e Kukësit, Granit Gjana

SPAK pezullon nga detyra prefektin e Kukësit, Granit Gjana

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kryer hetime paraprake në kuadër të procedimit penal nr.133 të vitit 2023, për veprën penale të “Shkelja e barazisë së…

Gjici nxjerr në shitje aksionet e Bashkisë te Klubi i Kukësit

Bashkia e Kukësit e drejtuar nga Safet Gjici, ka nxjerrë në shitje aksionet që ajo zotëron në Klubin e Kukësit. Pas vendimit të qeverisë që të mos ketë më klube…

VIDEO/ Ja si duket stadiumi i ri i Kukësit, kushton 9 milionë euro

Programi ‘Procesi Sportiv’ ka bërë një prezantim të stadiumit të ri të Kukësit. Ka qenë nënkryetari i Bashkisë Kukës, Granit Gjana që ka prezantuar stadiumin 9 milionë eurosh të bërë…

VIDEO/ Nis puna për identifikimin e problemeve në shkollat e Kukësit

Bashkia e Kukësit ka ngritur 3 grupe pune për identifikimin e problemeve në shkollat që ka nën administrim. Nënkryetari i Bashkisë, Granit Gjana ka thënë për RTSH Kukësin se një…

Bashkia e Kukësit me nënkryetar të ri

Bashkia e Kukësit do të ketë një nënkryetar të ri. Emërimi është bërë nga Safet Gjici, ditën e sotme. Granit Gjana që deri më tani mbante detyrën e Shefit të…

FOTO/ Gjici shpërndan certifikata legalizimesh falas

Drejtuesi Politik i Qarkut të Kukësit, Safet Gjici, bashkë me Kryetarin e Bashkisë Has, Liman Morina, Drejtorin Rajonal të Kadastrës, Vladimir Spahiu, kanë dhënë sot lejet e legalizimit në disa…

Tuneli dezinfektues, Bashkia Kukës: Shumë shpejt do të riaktivizohet

Tuneli dezinfektues i vendosur në hyrje të tregut agro-ushqimor të qytetit të Kukësit si masë mbrojtëse shtesë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit edhe këtë të hëne ishte jashtë funksionit.…

Bashkia e Kukësit nis përgatitjet për infrastrukturën në shkolla

Bashkia e Kukësit këtë të hënë ka nisur përgatitjen e infrastrukturës në të gjitha shkollat dhe kopshtet e qytetit për fillimin e vitit të ri arsimor. Edhe pse Ministria e…

Bardhoci 10 ditë pa ujë, banorët e rregullojnë vetë pompën/ Reagon bashkia

Banorët e fshatit Bardhoc 2 po i zgjidhin vetë problemet e tyre. Të mbetur prej 10 ditësh pa ujë të pijshëm për shkak të djegies së pompës kryesore e duke…

VIDEO/ 6 familje kuksiane bëhen me shtëpi të re

Sot së bashku me shoqatën FENIX nga Kosova, kryetari i bashkisë Safet Gjici në prani dhe të ambasadorit të Kosovës në Shqipëri Nait Hasani dorëzuan 6 shtëpi të reja me…