• Sun. Jun 23rd, 2024

kandidati i rames

  • Home
  • Rama shtyn zgjedhjet në Kukës, sepse nuk po gjen kandidat

Rama shtyn zgjedhjet në Kukës, sepse nuk po gjen kandidat

Nga Blerina Gjoka-BIRN Zgjedhjet e parakohshme për zëvendësimin e kryebashkiakut të shkarkuar të Kukësit, Safet Gjici, rrezikojnë të mos mbahen brenda afteve ligjore, pasi institucionet përgjegjëse i pasojnë fajin njëri-tjetrit…

Iu bashkua listës së Ramës, kuksiani Ylli Shehu: Po bashkohem me një ekip që bën ‘natën ditë’

Kuksiani Ylli Shehu, pasi braktisi Partinë Republikane dhe LSI-në, dje i është bashkuar zyrtarisht PS-së në listën për deputetë. Dhe si për ta justifikuar këtë lëvizje, Rama e ka vendosur…