• Sat. Jun 22nd, 2024

Koronavirus ne Has

  • Home
  • Raste të shumta me koronavirus në Kukës

Raste të shumta me koronavirus në Kukës

Vazhdon të ketë raste të shumta me koronavirus në Kukës. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur sot se në Kukës janë evidentuar 7 raste të reja me koronavirus gjatë…

Sot të tjera raste të reja me koronavirus në Kukës

Të tjera raste me kotonavirus janë regjistruar sot në Kukës. Sipas ministrisë së Shënsetësisë, 3 raste janë shënuar sot në Kukës dhe 1 rast në Tropojë. ,Ju informojmë për situatën…

Rikthehet koronavirusi në Kukës/ Ja sa raste janë sot

Prej disa ditësh Kukësi ishte zonë e pastër nga koronavirusi, ku munguan edhe rastet e reja. Por ditën e sotme, jemi rikthyer sërish në raportimet e përditshme të Ministrisë së…

Rriten rastet me koronavirus në Kukës

Pas disa ditësh të qeta, me shifra shumë të ulëta, sot në Kukës ka shënuar rritje numri i personave të infektuar me koronavirus. Sipas njoftimit zyrtar të Ministrisë së Shëndetësisë,…

Edhe sot asnjë rast me koronavirus në Kukës

Në raportin ditor të Ministrisë së Shëndetësisë për rastet me koronavirus, Kukësi ka munguar edhe sot. Sipas të dhënave zyrtare në asnjë prej zonave, Kukës, Has dhe Tropojë sot nuk…

Sot asnjë rast me koronavirus në Kukës

Ditën e sotme nuk ka pasur asnjë rast me koronavirus në Kukës. Nga raportimi i përditshëm i Ministrisë së Shëndetësisë, nuk ka pasur asnjë rast në Kukës dhe në Has.…

Bie numri i rasteve me koronavirus në Kukës

Disa ditë me një numër të lartë rastesh me koronavirus, sot Kukësi ka parë një numër më të ulët rastesh me Covid-19. Sipas të dhënave nga ministria e Shëndetësisë, në…

Pas ditëve të qeta, rikthehet koronavirusi në Kukës

Pas disa ditëve të qeta, sot janë rikthyer rastet në Kukës. Sipas asaj që bëhet e ditur nga Ministria e Shëndetësisë, sot në Kukës janë shënuar 5 raste të reja…

Rritet frikshëm numri i të infektuarve në Kukës

Ka shënuar një rritje të madhe numri i personave të infektuar me koronavirus në Kukës. Sipas të dhënave zyrtare të ditës së sotme nga Ministria e Shëndetësisë, janë 7 raste…

Edhe sot 1 rast Covid në Kukës dhe 1 në Has

Vazhdon të ketë infektime të reja në zonën e Kukësit nga koronavirusi. Sipas të dhënave të ditës së sotme nga ministria e Shëndetësisë, sot janë shënuar 2 raste, njëri në…