• April 21, 2024 11:28 am

Kukesi futboll

  • Home
  • “Kukësi nuk është ekip që fiton lehtë”/ Longo i lehtësuar: Më në fund një ndeshje ku kemi vazhdimësi

“Kukësi nuk është ekip që fiton lehtë”/ Longo i lehtësuar: Më në fund një ndeshje ku kemi vazhdimësi

Diego Longo, trajneri i Kukësit, e ka cilësuar këtë si një ndeshje të parë me vazhdimësi loje pas dy muajsh të vështirë për skuadrën e tij. Tekniku është shprehur për…

Kukësi fiton dhe mban shpresa ende për Europën

Kukësi ka fituar në ‘Kukës Arena’ ndaj Dinamos, e cila u rikthye në Kategorinë e Parë. Verilindorët ia dolën të sigurojnë një fitore të rëndësishme për një vend në Europë,…

Kukësi luan në ‘Air Albania’ nëse ndeshjet e Ligës së Europës luhen në Shqipëri

Futboll Klub Kukësi ka arritur marrëveshjen që ndeshjet e Ligës së Europës, të luhen në stadiumin “Air Albania” nëse shorti vendos që ndeshjet do të luhen në Shqipëri. Skuadra jonë…