• Mon. May 27th, 2024

Kukesi-Teuta

  • Home
  • Kukësi-Teuta përfundon barazim pa gola

Kukësi-Teuta përfundon barazim pa gola

Kukësi-Teuta ndahen më barazim pa gola në takimin e javës së 15-të të Superligë, me “verilindorët” që e mbyllën këtë sfidë me dhjetë lojtarë. Nga të dyja anët u tentua…

Kukësi në vendin e fundit, merr pikën e parë pas 3 javësh  kampionat

Është mbyllur në barazim pa gola edhe sfida mes Teutës dhe Kukësit, e vlefshme për javën e 3-të të Kategorisë Superiore. Pavarësisht tentativave të shumta, të dyja skuadrat nuk arritën…

Kukësi humbet 2 me 1, Teuta shkon në finalen e Kupës

Teuta ka mposhtur me rezultatin 2-1 Kukësin, në ‘Niko Dovana’, duke shkuar në finalen e Kupës së Shqipërisë pas 13 vitesh. Një triumf me përmbysje për skuadrën e drejtuar nga…

3 me 0/ Kukësi fitore të lehtë ndaj Teutës

Mbyllet takimi në stadiumin “Elbasan Arena”. Skuadra jonë ka fituar me rezultatin 3-0, falë dy golave të Cooper dhe golit të Vesel Limaj. Ekipi ynë mban vendin e dytë ne…