Dragoshi dhe Gavazaj të Kukësit, Gega nis seancat stërvitore

Kukësi duket se në këtë merkato do të përqendrohet të afrojë të rinj të talentuar. Pas ardhjes së Tafas dhe Gashit, klubi ka zyrtarizuar firmën me 20-vjeçarin Zenel Gavazaj. Futbollisti nga Kosova, Zenel Gavazaj, është transferuar te skuadra e Kukësit. Gavazaj (20-vjeçar) që më parë ka luajtur në Kosovë te Liria e Prizrenit, është stërvitur…

Read More