Iu bashkua listës së Ramës, kuksiani Ylli Shehu: Po bashkohem me një ekip që bën ‘natën ditë’

Kuksiani Ylli Shehu, pasi braktisi Partinë Republikane dhe LSI-në, dje i është bashkuar zyrtarisht PS-së në listën për deputetë. Dhe si për ta justifikuar këtë lëvizje, Rama e ka vendosur Ylli Shehun të 24 në listën e Tiranës. Pas publikimit të listave, sot ka reaguar dhe kandidati i PS-së, Ylli Shehu: Nisim sot një rrugëtim…

Read More